Přijměte pozvání do našich privátní vířivých van a nechte ze sebe “vybublat” nahromaděný stres a napětí. Naše whirpoolky zrelaxují nejen Vaše sedavým zaměstnáním pohmožděné půlky. 🙂

Zapůjčení županů, ručníků a přezůvek je v ceně, stejně jako filtrovaná voda pro pravidelnou hydrataci. K dispozici je také samoobslužná lednice s ceníkem.

Příznivé účinky vířivých van v Sokol wellness

Vířivky mají pozitivní účinky na Váš fyzický i psychický stav. Působením tepla a tlaku vzniká tzv.  hydromasáž. Ta napomáhá kardiovaskulárnímu a lymfatickému systému ke správnému fungování.  Očista a podpora  lymfatického systému není zdaleka jedinou výhodou. Hydromasáž též regeneruje a detoxikuje svalový a kloubní aparát

Hydromasáž ve vířivce člověka příjemně uvolní. Zbaví vás akutního stresu a pravidelným využíváním dosáhnete celkově větší duševní pohody a vyrovnanosti. Díky tomu se zbavíte i dalších potíží, které souvisejí se špatným psychickým stavem, např. bolestí hlavy, žaludku atd.

Vířivky jsou také vhodné při rehabilitaci a pomáhají s rekonvalescencí po některých operacích. Poskytuje úlevu pacientům s artrózou či těm, kteří mají potíže se ztuhlými zády nebo trpí bolestí páteře.

Přidáním přírodní mořské soli se všechny účinky násobí a navíc dochází k resorpci důležitých látek zpět do těla.

V Sokol wellness používáme a doporučujeme přírodní soli MATURA®.

Ze Sokola wellness budete odcházet jako znovuzrození.

CENÍK